720surobklad.jpg (47338 bytes)
Любов у кожнім дарунку!

ПОДАРУНКИ       ВАРТІСТЬ      КОНТАКТИ

ukr.gif (1717 bytes)     eng.gif (1384 bytes)

ІРОНІЧНІ ВІТАННЯ

Такий іменний подарунок буде довго нагадувати про себе, та зігріє своїм сердечним теплом у свята та будні!

 

Перший приклад - оригінальний корпоративний подарунок. Цифровий живопис на полотні, приурочена до 10-річчя колективу. Подарунок замовили постійні партнери, які добре знали майбутніх персонажів видозміненого полотна. Вони надали досить повні характеристики про всіх учасників майбутнього колажу. За цими характеристиками був обраний та ногоджений аналог - відома всім картина Іллі Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султану".

В процесі роботи майже всі особи рєпінських персонажів були замінені на нові. Багатьох учасників довелося спеціально відзняти в потрібному ракурсі, що принесло їм багато веселощів від розказаних анектотов для додання потрібного виразу особам. При цьому вдалося зберегти в секреті дійсну причину зйомки.

Розмір готової роботи приблизно 60х100 см. Вона вже кілька років висить в офісі організації на видному місці. Відвідувачі в приймальні тільки з часом починають розуміти, що деяких осіб вони вже десь зовсім недавно бачили ... Але точно не на репродукції :))

kozold.jpg (134618 bytes)
koznew.jpg (109902 bytes)
 

Другий приклад - індивідуальний подарунок від друзів до ювілею. "Святе сімейство" пензля Пітера-Пауля Рубенса, яке перетворилося в привітання з 40-річним ювілеєм (зображення на моніторі ноутбука) глави сімейства - у нього недавно до двом дочкам (янголята в лівому верхньому кутку) додався довгоочікуваний син Михайлик (монограма у кутку ковдрочки). Ця подія підкреслюється плюшевим ведмедиком в колисці, а саме ім'я наче складено малюком з дитячих кубиків, які розкидані біля ліжечка.

Поруч з кубиками настільна бізнес-газета ювіляра, назва якої в натуральному розмірі картини - 40х60 см легко читається. Це як би двозначний натяк на те, що тато й син сиділи на підлозі і старший допомагав молодшому, або що син абетку кубиків вже пройшов і тепер з'ясовує: а що ж читає татко? Годинники символізують зміну часів і поколінь.

Радісний настрій на картині злегка посилено більш насиченою в порівнянні з оригіналом кольоровою гамою.

У подібних випадках, коли сюжет насичений різноманітними знаками і символами, ми пропонуємо спеціальний розроблений опис їх змісту і значення. Такий опис оформлений у спеціальну папку знатуральної чи екошкіри.

sentold.jpg (61411 bytes)
sentnew.jpg (92244 bytes)  sentoldall.jpg (121418 bytes)
 

Третій приклад - кінний портрет, аналогом якого став образ Наполеона Бонапарта пензля французького художника Давида. Спеціально відзняти необхідний ракурс іменинника не вдалося через його відсутність до самого дня народження і довелося використовувати найбільш підходящу фотографію. У зв'язку з цим надане фото було багато в чому домальовано в Фотошопі.

У загальну композицію були додані легко впізнавані іменинником атрибути, яких в силу різних причин не могло бути на початку XIX століття.

napoleonold.jpg (106522 bytes)

napnews.jpg (33378 bytes)

napoleonnew.jpg (130072 bytes)
 

Четвертий приклад роботи зі скульптурною композицією відомих кіноперсонажів, виконаної з використанням наданої цифрової фотографії. Окрім основної фотографії було відібрано кілька інших з відповідними ракурсами осіб, які треба було замінити. Заміні підлягали не тільки особи, а й сенс початкового сюжету. Всі учасники творчого процесу залишилися задоволені результатом.

pronka.jpg (12162 bytes)  pronspn.jpg (10965 bytes)pronspnfall.JPG (50259 bytes)
 

П'ятий приклад - графічна робота, виконана за фотографії олівцем з невеликим комп'ютерним доопрацюванням.

Це портрет-алегорія або дружній шарж банкіра, який, крім відмінного ведення свого основного бізнесу, активно підтримував акторів, художників і спортсменів. Все це й інша, відома ювіляру, інформація розмістилася в формі характерної "треуголки" полководця.

Після першої стадії роботи малюнок олівцем був відсканований і роздрукований в коричневих тонах на підготовлений з фактурою папір - підкладку з сітки, утвореної товарним знаком банку.

nadra.jpg (113614 bytes)

 

Всі представлені роботи були наслідком спільних творчих зусиль нас як виконавців і генераторів ідей, і безпосередніх замовників, які визначали і узгоджували тематику, хід роботи і її остаточне оформлення у відповідний по стилю багет.

Якщо вас зацікавив такий варіант подарунка можете ознайомитися з орієнтовною вартістю роботи. В залежності від складності та розміру:

Портрет 100-500 у.о.

Групова композиція 150 - 1000 у.о.

Віршований твір 10 - 50 у.о.

                                      

Телефонуйте нам з 10-00 до 20-00 (044) 287 1786

авторські права Кара Наталія Вікторівна +38 (097) 130 7239   

дизайн Карий Максим Сергійович +38 (097) 130 7236   

vb.gif (2018 bytes)

fb.gif (1232 bytes)        inst.gif (2571 bytes) 

knm.gif (3299 bytes)  

KNM design © 2018                 Останнє оновлення 02.12.18